fb Wirtualny spacer

Aktualności

15 grudnia 2015

Barbórkowe święto w przedszkolu

W grudniu górnicy obchodzą ,,barbórkowe” święto. Z tej okazji dzieci z Przedszkola Samorządowego w Śmiglu i Żegrówku spotkały się z inżynierem Adamem Łochowiczem, z zielonogórskiego oddziału PGNiG.
14 grudnia 2015

Podsumowanie Roku Sportowego 2015

Tradycyjnie Ośrodek Kultury Fizycznej i Rekreacji w Śmiglu zaprosił sportowców, trenerów i działaczy do podsumowania działalności sportowej w Gminie Śmigiel w mijającym roku.
14 grudnia 2015

Giełda Pomysłów po raz trzeci

Zorganizowana po raz trzeci przez Stowarzyszenie „Partnerstwo Lokalne w Śmiglu” Giełda Pomysłów – możliwości i osiągnięcia sołectw, odbyła się 13 grudnia br. Motywem przewodnim tegorocznej giełdy było Boże Narodzenie.
Apel do mieszkańców Gminy Śmigiel
11 grudnia 2015

Apel do mieszkańców Gminy Śmigiel

Na prośbę Starosty Kościańskiego Burmistrz Śmigla zwraca się z uprzejmą prośbą o zwrócenie uwagi na problem zanieczyszczeń na drogach pozostawionych przez pojazdy rolników.
11 grudnia 2015

Koncert Świąteczny

Młodzieżowa Orkiestra Dęta w Śmiglu i Centrum Kultury w Śmiglu zapraszają na Koncert Świąteczny - 27 grudnia 2015 r.
11 grudnia 2015

Koncert Gwiazdkowy w Bronikowie

Zaproszenie na Koncert Gwiazdkowy w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca "Żeńcy Wielkopolscy".
13 listopada 2015

ŚKW zaprasza na Mikołajkowe Przejazdy

W programie wiele atrakcji.
10 grudnia 2015

KGW z wizytą w Rąbiniu

Przedstawicielki z Kół Gospodyń Wiejskich w Morownicy, Czaczu, Śmiglu, Spławiu, Nowej Wsi, Brońsku, Bruszczewie oraz Sierpowie, 8 grudnia skorzystały z gościnności gminy Krzywiń i pojechały do Rąbinia, by wspólnie z aktywnymi kobietami ziemi krzywińskiej wziąć udział w zajęciach kulinarnych poświęconych zdrowemu żywieniu.
10 grudnia 2015

Tenisowe zmagania uczniów ZSP Nietążkowo

Po wcześniejszych zwycięstwach Zespołu ZSP w Nietążkowie w Mistrzostwach Powiatu i Rejonu w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców, przyszedł czas na Mistrzostwa Wielkopolski.
09 grudnia 2015

Śmigielska podstawówka Szkołą Daltońską

W piątek, 20 listopada 2015 roku wychowawczynie klas pierwszych ze Szkoły Podstawowej im. Konstytucji 3 Maja w Śmiglu wraz z dyrektorem Robertem Plewką, wzięły udział w corocznej konferencji "Edukacja według planu daltońskiego - wiedza i praktyka " w Łodzi.
Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Romantyczne Trasy Rowerowe Infrastruktura i środowisko Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych