fb Wirtualny spacer

Aktualności

Wycieczka do Kórnika
28 kwietnia 2015

Wycieczka do Kórnika

Przewodnicząca oraz Zarząd Osiedla nr 3 w Śmiglu zapraszają wszystkich chętnych na wycieczkę do Kórnika w celu zwiedzania ogrodu z okazji „DNI AZALII I RÓŻANECZNIKÓW”. Wyjazd 16 maja (sobota) 2015 r.
28 kwietnia 2015

XXII Śmigielska Wiosna Turystyczna

W sobotę 18 kwietnia grupy rowerzystów ze szkół w Bronikowie, Starym Bojanowie, Gimnazjum w Śmiglu oraz Szkoły Podstawowej w Śmiglu, jak również indywidualni turyści spotkali się w gościnnych progach Zespołu Szkół w Bronikowie aby powitać wiosnę.
28 kwietnia 2015

Zaproszenie na imieniny wiatraków

Organizatorzy zapraszają 16 maja br. na imieniny wiatraków - Serwacego i Pankracego. Impreza rozpocznie się o godz. 16:00 na terenie przy wiatrakach.
28 kwietnia 2015

Międzyszkolna rywalizacja na „Orliku”

W sobotę 25 kwietnia br. na boisku sportowym „Orlik” odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy reprezentacjami szkół podstawowych w Starym Bojanowie i Śmiglu.
28 kwietnia 2015

Matematyczne łamigłówki

W Zespole Szkół w Starym Bojanowie 24 kwietnia 2015 r. odbył się XII Gminny Konkurs Matematyczny dla uczniów klasy szóstej szkół podstawowych Gminy Śmigiel.
28 kwietnia 2015

Grand Prix dla Zespołu Tanecznego PRYZMAT

Zespół Taneczny PRYZMAT w sobotę 25 kwietnia 2015 r. wziął udział w XII Otwartym Turnieju Wiosny Formacji Tanecznych i Solistów w Mosinie.
28 kwietnia 2015

Brązowy medal dla UKS Śmigiel

W sobotę 25 kwietnia w Kaliszu rozegrano Finał Wojewódzki w Minisiatkówce o Puchar Kinder plus Sport. Dużym sukcesem rywalizację zakończyły zawodniczki UKS Śmigiel w kategorii „czwórek” zdobywając brązowy medal.
27 kwietnia 2015

Harcerze uczą przedszkolaków pierwszej pomocy

Do grupy przedszkolnej „Smerfy” w Żegrówku 21 kwietnia br. przyszli harcerze z drużyny „Słoneczna Gromada”, aby zaprezentować maluchom jak zachować się w sytuacji kiedy zachodzi potrzeba udzielenia pomocy.
24 kwietnia 2015

Poetyckie warsztaty ze Stanisławą Łowińską

Dzięki staraniom kierownik Miejskiej Biblioteki Publicznej w Śmiglu - Danuty Hampel, w środę, 1 kwietnia w śmigielskiej placówce odbyły się jednodniowe warsztaty poetyckie dla młodzieży gimnazjalnej.
Wymagania weterynaryjne przy uboju zwierząt
24 kwietnia 2015

Wymagania weterynaryjne przy uboju zwierząt

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Kościanie przekazuje informacje w sprawie wymagań weterynaryjnych przy uboju zwierząt poza rzeźnią na użytek własny gospodarstwa.
Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Romantyczne Trasy Rowerowe Infrastruktura i środowisko Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych