fb Wirtualny spacer

Aktualności

Ogłoszenie na promocję projektu
18 czerwca 2015

Ogłoszenie na promocję projektu

Ogłoszenie - dotyczy promocji projektu "Kompleksowe zagospodarowanie ścieków w zlewni rzeki Obry - Gmina Śmigiel".
17 czerwca 2015

Zmarł Jerzy Grzelczyk

Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Jerzego Grzelczyka byłego, wieloletniego Przewodniczącego Zarządu Osiedla nr 3 w Śmiglu.
17 czerwca 2015

Turniej piłkarski w Wonieściu

Na wonieskim boisku, 14 czerwca 2015 r. rozegrano drugi w historii wsi turniej piłkarski chłopców rocznika 2005 i młodszych.
17 czerwca 2015

Z pomocą Roksanie

„Cuda zdarzają się wtedy, gdy nasze serca zaczynają bić dla innych”. Te słowa towarzyszyły Samorządowi Uczniowskiemu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum oraz Szkolnemu Kołu Caritas przy organizacji charytatywnego „Koncertu dla Roksany”.
17 czerwca 2015

Wolontariat z klasą

Zajęcia z symulatorem starości, ćwiczenia na wózkach inwalidzkich lub z opaską na oczach – tak będą poznawać wolontariat gimnazjaliści z 30 szkół w Wielkopolsce, w tym członkowie Szkolnego Klubu Wolontariusza z Gimnazjum im. Konstytucji 3 Maja w Śmiglu.
17 czerwca 2015

Informacje z Zespołu Szkół w Czaczu

Uczennica klasy VIb Szkoły Podstawowej w Czaczu Marianna Han 29 maja 2015 r. odebrała w Poznaniu nagrodę za zajęcie II miejsca w regionalnym konkursie "Poezja z historią w tle".
16 czerwca 2015

Dzień dziecka Osiedla nr I i PZW Koło Śmigiel

W niedzielę 31 maja 2015 r. Zarząd Osiedla nr I wraz z PZW Koło Śmigiel przy stawie Egelsee zorganizowali festyn z okazji Dnia Dziecka.
16 czerwca 2015

Sukces Gminy Śmigiel w kampanii „Uzależnia mnie tylko sport”!

Gmina Śmigiel stanęła na podium we wszystkich kategoriach wiekowych klasyfikacji generalnej biegów rodzinnych i tym samym zwyciężyła w klasyfikacji generalnej całej kampanii „Uzależnia mnie tylko sport”!
16 czerwca 2015

Chłopcy na medal

W dniach 13-14 czerwca w Hali Stulecia w Sopocie odbył się IX Ogólnopolski Turniej Tenisa Stołowego im. Andrzeja Grubby Szkół Podstawowych, w którym reprezentanci SP Śmigiel zajęli 2 miejsce!
15 czerwca 2015

Śmigielskie Wiatraczki z Poladowa

Konkurs kulinarny na wypiek, bądź potrawę charakterystyczną dla Ziemi Śmigielskiej ogłoszony przez Burmistrza Śmigla – Małgorzatę Adamczak odbył się przy wiatrakach 14 czerwca 2015 r. podczas festynu zorganizowanego przez parafię p.w. NMPW w Śmiglu.
Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych