fb Wirtualny spacer

Aktualności

Walne działkowców
20 kwietnia 2015

Walne działkowców

W Domu Działkowca w Śmiglu, 14 kwietnia br. odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze Rodzinnych Ogrodów Działkowych im. Władysława Piocha.
Chatka Puchatka
20 kwietnia 2015

Chatka Puchatka

W ramach projektu Chatka Puchatka, na realizację którego Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych INGA otrzymało dofinansowaniez Fundacji BGK im. J.K. Steczkowskiego dzieci uczą się i bawią.
Odznaczona Brązowym Krzyżem Zasługi
20 kwietnia 2015

Odznaczona Brązowym Krzyżem Zasługi

W piątek, 17 kwietnia w Racocie odbyła się Centralna Inauguracja Dni Olimpijczyka. Podczas uroczystości Brązowy Krzyż Zasługi Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego odebrała Danuta Strzelczyk ze Śmigla - nauczycielka wychowania fizycznego i jednocześnie radna Rady Miejskiej Śmigla.
17 kwietnia 2015

Zaproszenie na wystawę

Centrum Kultury w Śmiglu zaprasza na wystawę malarstwa Arkadiusza Cypriana.
17 kwietnia 2015

Obchody Tygodnia Pamięci Ofiar Katynia

10 kwietnia 2015 roku w Zespole Szkół w Starej Przysiece Drugiej zakończyły się uroczyste obchody Tygodnia Pamięci Ofiar Katynia.
Złoci medaliści Polonii Śmigiel
17 kwietnia 2015

Złoci medaliści Polonii Śmigiel

Zawodnicy KS „Polonia” Śmigiel oraz GLKS „Orlęta” Czacz wzięli udział w Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostwach Wielkopolski Juniorek i Juniorów, które odbyły się 12 kwietnia 2015 r. w Poznaniu. Zawodnicy „Polonii” startowali w 3 z 4 kategorii i zdobyli aż trzy złote medale!
17 kwietnia 2015

Konkurs „Bezpieczny Przedszkolak”

W sali widowiskowej Centrum Kultury w Śmiglu 14 kwietnia odbył się gminny etap konkursu „Bezpieczny Przedszkolak” współorganizowany przez Starostę Kościańskiego oraz Dyrektora Przedszkola Zespołu Szkół Gminy Kościan w Starych Oborzyskach.
17 kwietnia 2015

Szkolny Dzień Profilaktyki w Bronikowie

W Zespole Szkół w Bronikowie, 15 kwietnia br. odbyły się obchody Szkolnego Dnia Profilaktyki. Tegoroczne święto przebiegało pod hasłem „Zdrowie kochamy, więc o nie dbamy”.
16 kwietnia 2015

Wieści z gimnazjum w Śmiglu

Uczeń klasy III d Jakub Grześkowiak, 5 marca br. w Poznaniu reprezentował szkołę w pierwszym etapie VII Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Regionie „Moja Wielkopolska”.
16 kwietnia 2015

Złoto dla tenisistów SP Śmigiel

W tegorocznym IX Wojewódzkim Memoriale im. Andrzeja Grubby w Tenisie Stołowym Szkół Podstawowych drużyna ze Śmigla stanęła na najwyższym miejscu na podium.
Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych