fb Wirtualny spacer
15 października 2015

Nowy kierownik Posterunku Policji

Asp. Sztab. Gwidon Kaczmarek od 15 października pełni obowiązki kierownika Posterunku Policji w Śmiglu. Dotychczasowy kierownik - Krzysztof Kuciak został Komendantem Komisariatu Policji w Rakoniewicach. 

14 października był ostatnim dniem pracy asp. sztab. Krzysztofa Kuciaka na stanowisku Kierownika Posterunku Policji w Śmiglu. Funkcję sprawował przez 6,5 roku. Za zgodą Komendanta Powiatowego Policji insp. Henryka Kasińskiego, został przeniesiony do pełnienia służby w KPP w Grodzisku Wlkp na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Rakoniewicach.

Uroczystego przekazania Posterunku dokonano w poniedziałek, 12 października. Była to także okazja by podziękować dotychczasowemu kierownikowi za służbę na rzecz mieszkańców Gminy Śmigiel. Burmistrz Małgorzata Adamczak oraz przewodniczący Rady Miejskiej Śmigla Wiesław Kasperski złożyli na jego ręce okolicznościowy grawerton.

Od dzisiaj, tj. 15 października, stanowisko Kierownika Posterunku Policji w Śmiglu pełni asp. sztab. Gwidon Kaczmarek, który w policji służy od 24 lat. Przez czas 9 lat służył jako policjant w Ogniwie Patrolowo Interwencyjnym w KPP w Kościanie, a następnie 15 lat jako dzielnicowy.

 

 

Asp. sztab. Gwidon Kaczmarek
Asp. sztab. Gwidon Kaczmarek
Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych