06 marca 2017

Orlęta zagrały w Raszkowie

Zawodnicy GLKS „Orlęta” Czacz wzięli udział w II Ogólnopolskim Memoriale  Zygmunta Lubienieckiego wieloletniego prezesa Okręgowego Związku Tenisa Stołowego oraz prezesa Ludowego Klubu Sportowego Tajfun Ostrów Wielkopolski. Pamięć tragicznie zmarłego uczciło ponad dwustu zawodników. Turniej rozegrano 4 i 5 marca 2017 r.  w Raszkowie.

Joanna Maślak zwyciężyła w kategorii juniorek pokonując w finale wyżej notowaną zawodniczkę GUKS Prosna Wieruszów - Patrycję Moska. Drugie miejsce w kategorii kadetów wywalczył Mateusz Weinert, a Alicja Maślak w kategorii kadetek zajęła miejsce czwarte.