fb Wirtualny spacer
25 lipca 2018

Poniedziałki z ekspertem w OWP - komunikat dla przedsiębiorców oraz osób planujących rozpocząć działalność gospodarczą

Komunikat Ośrodka Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie:

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że aby ułatwić przedsiębiorcom oraz osobom zamierzającym założyć własną działalność gospodarczą jak najlepszy dostęp do informacji  poszerzamy zakres naszych usług o bezpłatne dyżury eksperckie. Dyżury odbywać się będą w Ośrodku Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie. Oto harmonogram spotkań na sierpień:

6.08 w godz. 9.00-11.00 – konsultacje dotyczące RODO, zmian w ochronie danych osobowych poprowadzi Wojciech Dominiak z Adwokackiej Spółki Partnerskiej MSM w Lesznie

20.08 w godz. 14.00-16.00 – konsultacje dotyczące RODO, zmian w ochronie danych osobowych poprowadzi Wojciech Dominiak z Adwokackiej Spółki Partnerskiej MSM w Lesznie

27.08 w godz. 14.00-16.00 – konsultacji osobom zamierzającym rozpocząć działalność gospodarczą dotyczących m.in. wyboru najkorzystniejszych form opodatkowania, podatku VAT i innych zagadnień związanych z tematyką finansów we własnej firmie udzielać będzie doradca podatkowy Izabela Kaczmarek z Biura Rachunkowego Abacus S.C.

Osoby zainteresowane skorzystaniem z bezpłatnych porad prosimy o wcześniejsze zgłoszenie telefoniczne pod nr tel. 65 512 77 83.

 

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych