fb Wirtualny spacer
28 października 2021

Zaproszenie dla mieszkańców Gminy Śmigiel do udziału w projekcie „Zróbmy coś razem w gminie Śmigiel!”

Fundacja z Marzeniami w ramach projektu „Zróbmy coś razem w gminie Śmigiel” ma przyjemność zaprosić mieszkańców gminy Śmigiel do udziału w projekcie. Do projektu zostanie zakwalifikowanych 15 lokalnych liderów/ek, którzy otrzymają wsparcie merytoryczne oraz 1000 zł na realizację wydarzeń integrujących lokalną społeczność.

Dlaczego warto zgłosić się do udziału w projekcie?

- dowiesz się jak być dobrym liderem i w jaki sposób angażować innych do wspólnego działania

- zdobędziesz ciekawą wiedzę (weźmiesz udział w cyklu 5 szkoleń z zakresu m.in.: tworzenie projektów społecznych, narzędzia w pracy lidera lokalnego, fundraising, mobilizowanie mieszkańców do działania)

- weźmiesz udział w trzydniowej wizycie studyjnej do woj. małopolskiego i zainspirujesz się ciekawymi pomysłami na działania w Twojej okolicy

- weźmiesz udział w indywidualnym dla każdego sołectwa warsztacie z zakresu partycypacji i współpracy z lokalną społecznością

- zaangażujesz mieszkańców i partnerów by wspólnie przygotować inicjatywę na którą otrzymasz 1000 zł

W jaki sposób należy się zgłosić?

Zapraszamy do zgłaszania się sołtysów, radnych, przedstawicieli organizacji pozarządowych, kół gospodyń wiejskich, ochotniczych straży pożarnych, aktywnych mieszkańców i mieszkanki, którzy chcą zmienić coś w swoim otoczeniu!

Wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie https://forms.gle/N66Wawy8YAypMj9h7

Na Wasze zgłoszenia czekamy tylko do 30 listopada 2021 r. do godz. 23:59! Przekonaj Kapitułę Konkursu, że to właśnie Ty powinieneś/powinnaś wziąć udział projekcie! Do udziału w projekcie zakwalifikowanych zostanie tylko 15 osób. Wszystkie działania w ramach projektu zaplanowano do 31.12.2022 r.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w formie online 4.11.2021 r. godz. 19-20, zapisy fundacjazmarzeniami@gmail.com lub SMS pod nr telefonu 516 246 364.

 

Projekt „Zróbmy coś razem w gminie Śmigiel” realizowany jest z dotacji Programu Aktywni Obywatele - Fundusz Krajowy finansowanego z Funduszy EOG. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych