2014-04-02

Mistrzostwa Województwa LZS

Z udziałem 135 zawodników i zawodniczek 16 marca w Koźminie Wielkopolskim rozegrano Mistrzostwa Województwa LZS w tenisie stołowym. Kadra powiatu kościańskiego składała się z dwunastu zawodników z trzech klubów: Orlęta Czacz, Polonia Śmigiel i Helios Czempiń podzielonych na poszczególne kategorie wiekowe. Ostatecznie, na 16 startujących powiatów ekipa kościańska zdobyła 2 miejsce.
Indywidualnie Mistrzynią Województwa w kategorii kadetek została Joanna Maślak z czackich Orląt.  Mistrzem Województwa w kategorii juniorów został Andrzej Juszczak z Polonii. Kolejne medale wywalczyli również tenisiści Polonii: srebrne zdobyli: Grażyna Cieśla w juniorkach, Patryk Ratajczak w seniorach i Filip Ludwiczak w młodzikach. Brązowy medal zdobył Remigiusz Styziński.