fb Wirtualny spacer

Rozkład jazdy autobusów

Poniżej rozkłady jazdy przewoźników:

PKS Poznań S.A.

MILLA Spółdzielnia w Lesznie

PRZEWOŹNIK: PKS POZNAŃ S.A.

Nazwa przewoźnika: PKS Poznań S.A.      
Adres: 61-823 Poznań ul. Piekary 19      
Rozkład jazdy obowiązuje od 21.02.2022      
Nazwa linii komunikacyjnej: KOŚCIAN - NIETĄŻKOWO przez: KARŚNICE    
               
Numer linii komunikacyjnej: 299      
2561       :Kurs:     2568
S #       :Oznaczenie kursu:     S #
  km   Nr Przystanek   km  
06:20 0 o 1 KOŚCIAN, UL.DWORCOWA p 23 16:15
06:22 1   2 KOŚCIAN, UL.ŚMIGIELSKA   22 16:13
06:27 5   3 KOBYLNIKI, WIEŚ K/KOŚCIANA   18 16:08
06:32 9   4 STARY BIAŁCZ   14 16:03
06:34 10   5 SKORACZEWO   13 16:01
06:37 12   6 NOWY BIAŁCZ, PRZY STAWIE   11 15:58
06:40 14   7 KARŚNICE   9 15:55
06:44 16   8 NADOLNIK   7 15:51
06:46 17   9 CZACZ   6 15:49
06:47 18   10 GLIŃSKO, SKRZ.   5 15:48
06:50 20   11 ŚMIGIEL, RYNEK - PLAC WOJSKA POLSKIEGO   3 15:45
06:52 21   12 ŚMIGIEL, D.K.-UL.LESZCZYŃSKA   2 15:43
06:54 22   13 NIETĄŻKOWO, UL.LESZCZYŃSKA   1 15:41
06:55 23 p 14 NIETĄŻKOWO, UL.DUDYCZA o 0 15:40
               
Oznaczenia:              
S KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ      
# NIE KURSUJE: 02.05.2022r., 17.06.2022r.      

 

Nazwa linii komunikacyjnej: KOŚCIAN - NIETĄŻKOWO przez: PRZYSIEKA POLSKA - ŚMIGIEL
               
Numer linii komunikacyjnej: 300      
               
2566       :Kurs:     2563
S #       :Oznaczenie kursu:     S #
  km   Nr Przystanek   km  
14:10 0 o 1 KOŚCIAN, UL.DWORCOWA p 20 08:00
14:12 1   2 KOŚCIAN, UL.ŚMIGIELSKA   19 07:58
14:16 4   3 KOBYLNIKI 1, SKRZ, K/KOŚCIANA   16 07:54
14:17 5   4 PONIN II, UL.KOŚCIAŃSKA   15 07:53
14:21 8   5 WIDZISZEWO   12 07:49
14:23 9   6 STARA PRZYSIEKA   11 07:47
14:24 10   7 PRZYSIEKA POLSKA, UL.GŁÓWNA   10 07:46
14:30 14   8 CZACZ, WIEŚ   6 07:40
14:32 15   9 GLIŃSKO, SKRZ.   5 07:38
14:35 17   10 ŚMIGIEL, RYNEK - PLAC WOJSKA POLSKIEGO   3 07:35
14:37 18   11 ŚMIGIEL, D.K.-UL.LESZCZYŃSKA   2 07:33
14:39 19   12 NIETĄŻKOWO, UL.LESZCZYŃSKA   1 07:31
14:40 20 p 13 NIETĄŻKOWO, UL.DUDYCZA o 0 07:30
               
Oznaczenia:              
S KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ      
# NIE KURSUJE: 02.05.2022r., 17.06.2022r.      

 

 

Tabela cen za bilety jednorazowe obowiązujące w komunikacji zwykłej (ceny biletów brutto w złotych)
Odległość w km Jednorazowych normalnych Jednorazowych z ulgą ustawową Jednorazowych z ulgą handlową
33% 37% 49% 51% 78% 93% 95% 10% 20%
do 5 4,8 3,22 3,02 2,45 2,35 1,06 0,34 0,24 4,3 3,8
od 6 do 10 6,5 4,36 4,1 3,32 3,19 1,43 0,46 0,33 5,9 5,2
od 11 do 15 8,2 5,49 5,17 4,18 4,02 1,8 0,57 0,41 7,4 6,6
od 16 do 20 9,6 6,43 6,05 4,9 4,7 2,11 0,67 0,48 8,6 7,7
od 21 do 25 11 7,37 6,93 5,61 5,39 2,42 0,77 0,55 9,9 8,8

 

Tabela cen za bilety miesięczne w komunikacji zwykłej i pospiesznej (ceny biletów brutto w złotych)
Odległość w km Jednorazowych normalnych Miesięcznych z ulgą ustawową     
33% 37% 49% 51% 78% 93%
do 5 150 100,5 94,5 76,5 73,5 33 10,5
od 6 do 10 200 134 126 102 98 44 14
od 11 do 15 250 167,5 157,5 127,5 122,5 55 17,5
od 16 do 20 300 201 189 153 147 66 21
od 21 do 25 345 231,15 217,35 175,95 169,05 75,9 24,15

 

 

 PRZEWOŹNIK: MILLA SPÓŁDZIELNIA W LESZNIE (ul. Towarowa 1, 64-100 Leszno)

ŚMIGIEL - NIETĄŻKOWO - POLADOWO - ŚMIGIEL
Linia nr 123170
(kliknij na rozkład aby powiększyć)

ŚMIGIEL - ŻEGRÓWKO - ŚMIGIEL
Linia nr 123171
(kliknij na rozkład aby powiększyć)

BRONIKOWO - MOROWNICA - MACHCIN - BRONIKOWO
Linia nr 123172
(kliknij na rozkład aby powiększyć)

BRONIKOWO - NOWE SZCZEPANKOWO - BRONIKOWO
Linia nr 123173
(kliknij na rozkład aby powiększyć)

STARE BOJANOWO - SPŁAWIE - ROBACZYN - STARE BOJANOWO
Linia nr 123174
(kliknij na rozkład aby powiększyć)

STARE BOJANOWO - OLSZEWO - BRUSZCZEWO - STARE BOJANOWO
Linia nr 123175
(kliknij na rozkład aby powiększyć)

STARE BOJANOWO - SIERPOWO - STARE BOJANOWO
Linia nr 123176
(kliknij na rozkład aby powiększyć)

STARE BOJANOWO - SPŁAWIE - BRUSZCZEWO - STARE BOJANOWO
Linia nr 123177
(kliknij na rozkład aby powiększyć)

STARE BOJANOWO - SIERPOWO - OLSZEWO - STARE BOJANOWO
Linia nr 123178
(kliknij na rozkład aby powiększyć)

CZACZ - BROŃSKO - STARY BIAŁCZ - CZACZ
Linia nr 123179
(kliknij na rozkład aby powiększyć)

CZACZ - KARŚNICE - CZACZ
Linia nr 123180
(kliknij na rozkład aby powiększyć)

CZACZ - KSIĘGINKI - SKORACZEWO - CZACZ
Linia nr 123181
(kliknij na rozkład aby powiększyć)

CZACZ - KARŚNICE - STARY BIAŁCZ - CZACZ
Linia nr 123182
(kliknij na rozkład aby powiększyć)

STARA PRZYSIEKA DRUGA - WONIEŚĆ - JEZIERZYCE - STARA PRZYSIEKA DRUGA
Linia nr 123183
(kliknij na rozkład aby powiększyć)

STARA PRZYSIEKA DRUGA - PRZYSIEKA POLSKA - STARA PRZYSIEKA DRUGA
Linia nr 123184
(kliknij na rozkład aby powiększyć)

 
Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Romantyczne Trasy Rowerowe Infrastruktura i środowisko Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych