fb Wirtualny spacer
2010-12-08

Joanna zagrała w II OTK

Joanna Maślak z Klubu „Orlęta” Czacz reprezentowała Wielkopolskę w II Ogólnopolskim Turnieju Kwalifikacyjnym Młodzików i Młodziczek, który odbył się w Krakowie 4 i 5 grudnia br. Udział w tych zawodach zapewniło jej zwycięstwo w turnieju wojewódzkim – II WTK Młodziczek. Po czterech pojedynkach, z których tylko jeden był zwycięski Joasia uplasowała się w przedziale XXXIV – XXXVI. Wśród 40 zawodniczek z całego kraju, w kategorii młodziczek, była jedyną dziewczynką z Wielkopolski.
Tydzień wcześniej, 28 listopada w Niechanowie tenisiści „Orląt” wystartowali także w II Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Żaków i Żaczek. Najmłodszą kategorię skrzatów reprezentowały dwie tenisistki: Alicja Maślak i Martyna Czekała. Zwycięskie, I miejsce wywalczyła Alicja Maślak. Druga z zawodniczek uplasowała się w przedziale od IX – XII.
W starszej kategorii – żaczki najwyższe - V miejsce zajęła Natalia Czekała. Na miejscu VIII sklasyfikowano Alicję Maślak, a w przedziale od XVII – XXIV Martynę Czekałę.
W kategorii żaków wystartowali Szymon Pelec oraz Wojciech Kubowicz. Pierwszy z nich uplasował się w przedziale miejsc IX – XII, a drugi XVII – XXIV.
AKA

Reprezentanci Wielkopolski w II OTK Młodzików i Młodziczek 2010 wraz z trenerem GLKS Orlęta Czacz – Markiem Maślakiem

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych