fb Wirtualny spacer
2010-12-03

Żaczka Polonii znów na podium

II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w kategorii żaków i żaczek przyniósł śmigielskiemu klubowi tenisistów kolejny sukces. Zawodniczka „Polonii” - Wiktoria Skrzypczak 28 listopada w Niechanowie koło Gniezna pokonała swoje przeciwniczki i po raz drugi w tym sezonie stanęła na najwyższym miejscu na podium. Mniej szczęścia miała Nikola Kortus, która została sklasyfikowana na miejscu XIII.

fot x 2 archiwum klubu

Wśród chłopców najlepszą formą wykazał się Jakub Jankowski, który zajął miejsce szóste. Jest to dobry wynik biorąc pod uwagę fakt, że Jakub jest uczniem klasy drugiej, a w kategorii wiekowej, w której startował mogli brać udział również zawodnicy starsi, z klas czwartych włącznie. Pozostali zawodnicy Polonii uplasowali się na dalszych miejscach. W przedziale od 9-12 znaleźli się: Remigiusz Styziński i Jakub Okoniewski, a w przedziale 13-16 - Filip Ludwiczak.
D. Strzelczyk
Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych