fb Wirtualny spacer
04 marca 2019

Medale w Zieleńcu

Mieszkańcy Gminy Śmigiel po raz kolejny wzięli udział w Mistrzostwach Powiatu Kościańskiego w Narciarstwie Zjazdowym i Snowboardzie w Zieleńcu. Tegoroczne, XVII mistrzostwa, odbyły się 2 marca. Zawodnikom na stoku tradycyjnie towarzyszyła burmistrz Małgorzata Adamczak. Jak co roku Gmina Śmigiel zapewniła uczestnikom bezpłatny transport, z którego skorzystało ponad 100 osób.

Reprezentanci ziemi śmigielskiej, w swoich kategoriach wiekowych zdobyli łącznie 13 medali. Narciarze wywalczyli dwa złote, cztery srebrne i jeden brązowy medal. Najlepszy czas w swoich kategoriach wiekowych uzyskali: Julia Mituła i Maria Skrzypczak. Srebrne medale z Zieleńca przywieźli: Bartosz Mituła, Filip Ludwiczak, Monika Jankowska i Kazimierz Jaśkowiak. Brąz zdobyła Agnieszka Adamczak.

W snowboardzie, w swojej kategorii wiekowej pierwsze miejsce zajęli: Amelia Chudak i Igor Chudak. Srebro wywalczyli: Jakub Chudak, Hanna Chudak i Michał Wiśniewski. Brąz zdobyła Sara Jóźwiak.

W kategorii open, w niskim starcie I miejsce zajęła Julia Mituła, a drugie Maria Skrzypczak. Trzecie miejsce open w snowboardzie uzyskał Michał Wiśniewski.

Gmina Śmigiel po raz kolejny była współorganizatorem zawodów.

AKA

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych