fb Wirtualny spacer
09 grudnia 2019

16 grudnia OWP zaprasza przedsiębiorców na poniedziałek z ekspertem

Bezpłatne dyżury ekspertów - 16.12.2019 r. - Spotkanie z ekspertem Google, trenerem biznesu oraz doradcą podatkowym

Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości  zaprasza 16 grudnia 2019 r. na bezpłatne indywidualne konsultacje w ramach akcji "PONIEDZIAŁKI Z EKSPERTEM" do Ośrodka Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie, ul. Dworcowa 1 (budynek dworca PKP, I piętro).

1. GOOGLE INTERNETOWE REWOLUCJE W EKSPORCIE w godz. 10.00-14.00

Podczas konsultacji z doradcą Google Internetowych Rewolucji w eksporcie przejdziemy przez listę kroków, które pomogą w podjęciu decyzji eksportowych. Wspólnie poszukamy odpowiedzi na pytanie - gdzie i od czego zacząć? Pomożemy również w przygotowaniu planu wejścia firmy na nowe rynki.

Przyjdź i zobacz również, jak Internet pomoże Ci dotrzeć do nowych klientów i komunikować się z obecnymi. Dowiesz się jak dotrzeć do potencjalnych klientów za granicą i jak zaprezentować swoją ofertę na wizytówce firmy w Google. Google Internetowe Rewolucje w eksporcie to bezpłatny projekt, skierowany do małych i średnich firm. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego wsparcia i doświadczenia naszego doradcy Karoliny Maj. Doradca przeanalizuje potrzeby Twojej firmy i przygotuje dla niego plan działania, który pomoże rozwinąć firmę w sieci. Nie pozwól by internetowa rewolucja ominęła Twoją firmę!

 

2. MÓJ POMYSŁ - MOJA FIRMA, CZYLI JAK TO ZROBIĆ KROK PO KROKU w godz. 12.00-14.00

Zapraszamy szczególnie osoby mające pomysł na biznes lub startup. Pomożemy przeanalizować pomysły pod kątem biznesplanu, prezentacji dla inwestora, doboru formy promocji/reklamy itd.

Podczas konsultacji będzie można pozyskać informacje dotyczące:

- planowania i  zakładania działalności gospodarczej,
- tworzenia biznesplanu,
- skutecznej reklamy i obsługi klienta
- tworzenia i finansowania biznesów typu Startup,
- analizy rynku na którym dana osoba zamierza działać.


3. DYŻUR DORADCY PODATKOWEGO w godz. 14.00-16.00

Zaangażowani w akcję doradcy będą udzielać bezpłatnych porad dotyczących w szczególności optymalizacji podatkowej oraz procedur przy zakładaniu biznesu. Celem akcji jest upowszechnienie wiedzy o podatkach wśród przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw.

Spotkanie organizowane jest w ramach akcji „START BIZNES” - Akcja wspierania przedsiębiorców rozpoczynających działalność gospodarczą, organizowana przez Krajową Izbę Doradców Podatkowych.

Konsultacje są bezpłatne. Osoby zainteresowane prosimy o wcześniejsze zgłoszenie pod nr. tel. 65 512 77 83 i 797 508 207 lub pod adresem mailowym biuro@owp.koscian.net. Liczba miejsc ograniczona! 

Zapraszamy do skorzystania z porad.

Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie

 

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych