fb Wirtualny spacer
2013-09-19

Awans Joanny

Tenisiści z czackiego klubu „Orląt” i śmigielskiej „Polonii”, 14 września w Poznaniu wzięli udział w I Grand Prix Wielkopolski Kadetów i Kadetek. Awans do I Grand Prix Polski, które odbędzie się z początkiem października w Krakowie, uzyskała Joanna Maślak – zawodniczka „Orląt”. Druga zawodniczka z czackiego klubu, Natalia Czekała, zajęła miejsce 7, zaś trzecia: Milena Weinert, zajęła miejsce w przedziale 21-23.
Startujący w tej kategorii zawodnicy „Polonii” mieli mniej szczęścia. Filip Ludwiczak uplasował się w przedziale miejsc 17-24, a Jakub Jankowski 33-40.

AKA

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych