2012-10-01

Czacka tenisistka blisko podium na międzynarodowym turnieju

W dniach 22-23 września z udziałem 160 zawodników i zawodniczek w Drzonkowie rozegrano międzynarodowy turniej tenisa stołowego zaliczany do punktacji europejskiej. Joanna Maślak z Czackich ORLĄT w drodze do półfinału pokonała  w grupie C pięć rywalek, tracąc tylko jednego seta z zawodniczką z Republiki Federalnej Niemiec. O wejście do czwórki najlepszych  zawodniczek turnieju pokonała zawodniczkę z Belgii. Niestety wejście do finału przegrała z       brązową medalistką z Duseldorfu Eweliną Kaszubą z Warty Kostrzyn. Warto dodać, że Joanna awansowała do Półfinałów I OTK w Gdańsku w kategorii kadetek, które zostały rozegrane w dniu 29.09.2012 r.