2011-04-14

Wywalczyli tytuł wicemistrzów Wielkopolski

Joanna Maślak z GLKS „Orlęta” Czacz została wicemistrzynią Wielkopolski LZS w tenisie stołowym w roku 2011 w kategorii młodziczek. Zawody rozegrały się 3 kwietnia w Luboniu. Joanna pokonała sześć zawodniczek, ostatecznie przegrywając mecz finałowy 1:3 ze starszą koleżanką z Moskurni - Aleksandrą Kędzią.
Wicemistrzem Wielkopolski został Andrzej Juszczak, zawodnik KS Polonia Śmigiel, który wywalczył tytuł w kategorii kadetów.
Joanna i Andrzej będą reprezentować Wielkopolskę na mistrzostwach Polski LZS, które odbędą sie w Ostródzie w czerwcu br. Drużynowo Powiat Kościański zajął miejsce piąte.

W mistrzostwach wojewódzkich startowało 180 zawodników i zawodniczek z całej Wielkopolski.