2011-03-31

Wiktoria reprezentowała Rejon Leszczyński

Wiktoria Skrzypczak z Klubu Sportowego Polonia Śmigiel, jako jedyna z Rejonu Leszczyńskiego wywalczyła sobie prawo startu w Turnieju o Puchar Polskiego Związku Tenisa Stołowego i Przeglądu Sportowego. Zawody odbyły się 26 i 27 marca w Gdańsku. Prawo startu miało 48 tenisistów z całego kraju. Wiktorii towarzyszyła jej trenerka – Danuta Strzelczyk oraz tata.

Pierwszego dnia zawodnicy rozgrywali mecze w sześcioosobowych grupach podzielonych według rankingu. Śmigielska tenisistka z grupy wyszła na miejscu III. Kolejne mecze były walką o miejsca w przedziale 19-32. Drugi dzień turnieju Wiktoria rozpoczęła od 2 wygranych pojedynków, a następne 3 przegrała. Ostatecznie uplasowała się w przedziale 19-20. Po raz pierwszy od wielu lat zawodniczka z Rejonu Leszczyńskiego zajęła w tym turnieju tak wysokie miejsce.