2011-03-29

UKS „VOLLEYBALL” w Pile

Zawodniczki UKS „VOLLEYBALL” Śmigiel od 18 do 20 marca uczestniczyły w XII Ogólnopolskim Turnieju Minisiatkówki o Puchar Prezydenta Miasta Piły.
Sukcesem zakończył się występ pierwszego zespołu w składzie: Julia Apolinarska, Daniela Kiełczewska, Magdalena Maćkowska oraz Stachowiak Roksana, który zajął II miejsce. Dziewczyny spisywały się bardzo dobrze, dopiero w ostatnim spotkaniu o I miejsce musiały uznać wyższość zespołu gospodyń. Julia Apolinarska została wyróżniona nagrodą dla najlepszej zawodniczki turnieju. Drugi zespół w składzie Natalia Targosz, Sara Szlachetka, Jagoda Bergman, Aleksandra Hartlieb, Jagoda Frąckowiak i Monika Szefner zajął XIV miejsce w gronie 33 zespołów.
26 marca dziewczyny udały się na turniej do Czeszewa gdzie pierwszy zespół zajął III miejsce a zespół drugi uplasował się na VI pozycji.

Szkoła Podstawowa w Śmiglu będzie organizatorem Finału Wojewódzkiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt, który odbędzie się 7 kwietnia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie.