2011-03-28

Srebro z Sianowa

Tenisiści z GLKS Orlęta Czacz oraz KS Polonia Śmigiel, 20 marca wzięli udział w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodziczek i Młodzików w Sianowie. Prawo startu miało po szesnastu pierwszych tenisistów (w dwóch kategoriach: chłopców i dziewcząt) z Wielkopolski i Województwa Zachodniopomorskiego.

Srebro zdobyła Joanna Maślak, ulegając w finale starszej koleżance z Międzyzdrojów. Również w grze deblowej zdobyła srebro wspólnie z tenisistką z Poznania - Agatą Klabińską z SKTS Rataje.

W rozgrywkach indywidualnych Rafał Pelec (Orlęta Czacz) zakwalifikował się w przedziale 9-12, a Okoniewski Jakub (Polonia Śmigiel) w przedziale 17-24.
W kategorii dziewcząt Dominika Pelec (Orlęta Czacz) uplasowała się w przedziale 13-16, a Natalia Czekała (Orlęta Czacz) i Wiktoria Skrzypczak (Polonia Śmigiel) w przedziale miejsc 17-24.