2011-03-09

III OTK Kadetów

Tenisiści sportowego klubu Orlęta Czacz wzięli udział w III Okręgowym Turnieju Kwalifikacyjnym Kadetów, który odbył się 5 marca w Nowym Belęcinie.
Udział w zawodach wzięło ponad 50 zawodników i zawodniczek z klubów okręgu leszczyńskiego. Orlęta reprezentowali dwaj zawodnicy i dwie zawodniczki.
Najlepszą kadetką została Joanna Maślak z Czackich Orląt pokonując starsze koleżanki. Joanna jest uczennicą klasy piątej szkoły podstawowej i aktualną mistrzyni województwa żaczek oraz w kategorii młodziczek okręgu wielkopolskiego.
Pozostali zawodnicy Orląt startujący w Nowym Belęcinie zajęli następujące miejsca: Natalia Czekała V, Patryk Pelec znalazł się w przedziale 17-24 i Michał Żak w przedziale 25-32.
Te i wcześniejsze dokonania zawodników klubu będą prezentowane podczas jubileuszu 15–lecia Orląt, który odbędzie się 26 i 27 marca br. na sali wiejskiej w Czaczu.

Czacki klub w swojej 15-letniej historii jako jedyny w okręgu leszczyńskim zdobył wszystkie tytuły mistrzostw województwa wielkopolskiego żaczek, młodziczek kadetek i juniorek.