2010-11-09

Jesienne zmagania tenisistów stołowych

Zawodniczki czackich „Orląt„ do udanych spotkań mogą zaliczyć turniej w ramach Ligi Lubońskiej, który odbył się 30.10.2010r. W kategorii Juniorek zwyciężyła Joanna Maślak, drugie miejsce zajęła Natalia Czekała. Na dalszych miejsca uplasowały się Alicja Maślak i Dominika Pelec. Wśród  Seniorek drugie miejsce zajęła Estrea Obiegała.
Słabiej zaprezentowali się Juniorzy. Miejsca poza pierwszą dziesiątką zajęli: Patryk Pelec, Szymon Pelec, Rafaf Pelec, Michał Żak.

Podczas II Okręgowego Turnieju Kwalifikacyjnego, który odbył się  06.11.2010  w Osiecznej duży sukces odnieśli również młodzi tenisiści KS Polonia Śmigiel. Zawodnicy Polonii Wiktoria Skrzypczak, Jakub Jankowski okazali się najlepsi  kategoriach Żak/Żaczka. Wiktoria Skrzypczak okazała się również najlepsza w kategorii Młodzik/Młodziczka. Na podium uplasowali się także Nikola Kortus- III miejsce w kat. Żaczek i Jakub Okoniewski- III miejsce w kat. Żaków.