O PUCHAR   PRZEWODNICZĄCEGO RADY MIEJSKIEJ ŚMIGLA
MOROWNICA, 29 SIERPNIA 2010

I Termin i miejsce:
29 sierpnia 2010 (niedziela) boisko piłkarskie w Morownicy - godz. 1300
II Szczegóły dotyczące turnieju:

1. Drużyna składa się minimum z 7 zawodników, a maksimum 12 zawodników. Na boisku w trakcie meczu drużynę reprezentuje 6 zawodników w polu + bramkarz. Zawodnicy zmieniają się systemem hokejowym (w strefie zmian) za zgodą sędziego.
2. Obowiązuje obuwie lekkie, tj. korkotrampki względnie lanki.
3. Nie obowiązuje przepis o pozycji „spalonej”.
4. Rzuty karne wykonujemy z odległości 11 m.
5. W rozgrywkach obowiązywał będzie niniejszy regulamin a kwestie sporne rozstrzygać będzie komisja w 3-osobowym składzie (2 sędziów oraz organizator), po zakończonym meczu kwestie sporne zgłaszać może tylko opiekun drużyny.
6. Mecz będzie trwał 2 x 15 min – z przerwą 3 minutową. Jeżeli drużyna będzie grała mecz po meczu, to przerwa pomiędzy meczami trwa 10 minut.
7. System rozgrywania turnieju:
     drużyny grają systemem każdy z każdym (losowanie przed turniejem)
8. Kary dyscyplinarne od 2 do 10 minut oraz wykluczenie z meczu (powyższe kary dotyczą tylko danego meczu)
9. System punktacji:
     - wygrany mecz 3 pkt
     - remis 1 pkt
     - przegrany mecz – 0 pkt
10.W przypadku nie rozstrzygnięcia meczu półfinałowego lub finałowego,                                w regulaminowym czasie gry
- rzuty karne seria po 5 rzutów, jeżeli to nie da rozstrzygnięcia to rzuty karne do skutku.