fb Wirtualny spacer
2008-10-03

Inauguracja sezonu 2008/2009

Zawodniczki reprezentujące barwy Uczniowskiego Klubu Sportowego „VOLLEYBALL” Śmigiel, w sobotę 27 września zainaugurowały rozgrywki w wielkopolskiej lidze młodziczek. W pierwszym turnieju, który odbył się w Poznaniu dziewczęta rozegrały dwa spotkania.

Mecz z drużyną gospodarzy zakończył się naszym zwycięstwem z wynikiem 2 : 0. W drugim meczu przeciwnikiem Śmigielanek była utytułowana drużyna ze Środy Wlkp. Pierwszy set przyniósł łatwe zwycięstwo rywalkom. Nasze dziewczęta miały problemy z przyjęciem bardzo trudnej zagrywki zespołu ze Środy. Drugi set, dużo lepszy w wykonaniu dziewcząt z UKS „Volleyball” zakończył się niestety także zwycięstwem zawodniczek ze Środy. Całe spotkanie przegraliśmy 0 : 2.

Te pierwsze mecze pokazały jak dużo pracy jeszcze czeka nasze piłkarki, ale jednocześnie dziewczyny udowodniły, że posiadają bardzo duży potencjał siatkarski. W sobotę 4 października odbędzie się kolejny turniej w Poznaniu, a przeciwnikiem Śmigielanek będą drużyny Energetyka Poznań oraz Środy Wlkp.

tekst i fot. Ryszard Primel

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych