fb Wirtualny spacer
2005-06-08

Memoriał Stefana Janickiego

Tegorocznie, tradycyjnie organizowane Zawody Wędkarskie - Memoriał Stefana Janickiego odbyły się 22 maja nad jeziorem w Krzycku. Na imprezę przybyło 36 wędkarzy, członków śmigielskiego koła PZW, w tym cztery panie. Puchar zdobył Janusz Napierała, wyławiając łącznie 3,05 kg ryb. Drugie miejsce zajął Władysław Czech wynikiem 2,6 kg, i największym trofeum zawodów – leszczem o wadze 1,1 kg i 46 cm długości. Na miejscu trzecim uplasował się Edmund Kreuschner z rezultatem 2,2 kg. Zwycięzców uhonorowała Genowefa Janicka, wdowa po patronie zawodów.

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych