24 kwietnia 2023

Awans Kasi na Mistrzostwa Polski

16 kwietnia 2023 r. w Borowie odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski Juniorek i Juniorów w Tenisie Stołowym. Śmigielską Polonię reprezentowało 3 zawodników: Katarzyna Nowak, Weronika Trybuła oraz Miłosz Kmieciak.

Indywidualnie najlepiej zagrała Kasia. Wygrała turniej eliminacyjny ogrywając w nim wyżej notowane koleżanki, które na co dzień występują w pierwszej lidze. W walce o zwycięstwo w całym turnieju Kasia miała piłkę meczowa, jednak to przeciwniczka cieszyła się ze zwycięstwa. Ostatecznie zawodniczka Polonii zakończyła mistrzostwa na 2 miejscu i wywalczyła awans do mistrzostw Polski juniorek które odbędą się w maju w Drzonkowie.

Ponadto Kasia, wspólnie z koleżanką z klubu Weroniką,  w turnieju drużynowym wywalczyły drugie miejsce na podium.