17 września 2020

Awansowały do mistrzostw Polski

W drugą niedzielę września odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski Młodziczek i Młodzików w Poznaniu, w których wystartowały 3 zawodniczki Polonii Śmigiel: Ola Przybylska, Weronika Trybuła oraz Julia Borowska. W pięknym stylu do Mistrzostw Polski awansowały Weronika Trybuła zajmując 3 miejsce oraz Julia Borowska zajmując 4 miejsce. W finale znalazła się także Katarzyna Nowak ze Śmigielskiej Polonii, która po wspaniałym meczu została Mistrzynią Wielkopolski. W grze drużynowej śmigielskie dziewczyny zdobyły złoto. Kasia, Weronika i Julia będą reprezentować Śmigiel na indywidualnych i drużynowych Mistrzostwa Polski Młodziczek w Krośnie.

Do Mistrzostw Polski awansowała także kadetka Weronika Świniarska. Awans wywalczyła 12 września 2020 r w Poznaniu podczas Mistrzostw Wielkopolski Kadetek i Kadetów.