fb Wirtualny spacer
05 września 2022

Bule o puchar przewodniczącego

Na boisku piłkarskim w Starym Bojanowie 4 września br. odbył się III Otwarty Turniej w bule dla dorosłych o puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej Śmigla. Współorganizatorem turnieju był Ośrodek Kultury Fizycznej i Rekreacji w Śmiglu.

W tym roku do rozgrywek przystąpiło 13 drużyn dwuosobowych. Wśród nich nie zabrakło zarówno doświadczonych zawodników, jak i osób, które dopiero te doświadczenie zdobywają.

Pary, w drodze losowania, zostały podzielone na 4 grupy eliminacyjne. W grupach mecze rozgrywano według zasady każdy z każdym. Do ćwierćfinałów awansowały po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy. Mecze ćwierćfinałowe pozwoliły wyłonić półfinalistów. Ostatecznie w decydującym meczu zmierzyły się pary w składzie: Tadeusz Borowski, Adam Andruszewski oraz Kamil Lurc, Mateusz Krauze. Zwycięstwo, po pojedynku zakończonym wynikiem 13:8, przypadło parze Borowski-Andruszewski. Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna w składzie: Katarzyna i Dawid Teodorczyk, a na miejscu czwartym zespół: Jacek Bajsztok, Daniel Becelewski.

Do najlepszych trafiły pamiątkowe puchary, które wręczył Wiesław Kasperski Przewodniczący Rady Miejskiej Śmigla oraz Zygmunt Ratajczak kierownik OKFiR.

Fot. OKFiR

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych