fb
28 lutego 2017

Dwa srebrne medale

Joanna Maślak,  zawodniczka GLKS Orlęta Czacz wspólnie z Aleksandrą Kędzia z klubu UKS Maraton Moskurnia zdobyły tytuł wicemistrzyń województwa wielkopolskiego w grze deblowej podczas Mistrzostw Wielkopolski Seniorów i Seniorek w Tenisie Stołowym. Zawody odbyły się 19 lutego 2017 roku w Poznaniu.

Także w grze mieszanej Joanna zajęła wysokie miejsce, zdobywając wspólnie z Krzysztofem Katafiasz z klubu Stella Gniezno srebrny medal mistrzostw. Po raz pierwszy w swojej 20- letniej historii zawodnik Orląt zdobył dwa srebrne medale w kategorii seniorskiej. Jest to duży sukces zarówno dla klubu, jak i samej Joanny.

W grach indywidualnych Joanna zajęła miejsce piąte.

Udział w mistrzostwach wzięli również tenisiści KS Polonia Śmigiel. Szczegółowe wyniki rozgrywek znajdują się na stronie WZTS.

AKA

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Romantyczne Trasy Rowerowe Infrastruktura i środowisko Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych