fb Wirtualny spacer
10 maja 2016

Gmina Śmigiel na trasie kolarskiego wyścigu

Po raz pierwszy przez Gminę Śmigiel przebiega trasa Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Bałtyk – Karkonosze Tour”. Peleton do Gminy Śmigiel wjedzie w czwartek 19 maja br. od strony Karmina. Trasa będzie wiodła przez Spławie, Stare Bojanowo, Bruszczewo, Koszanowo, Śmigiel (ulice: Św. Wita, Ogrodowa, Południowa, Leszczyńska, Mickiewicza, Jagiellońska, Plac Rozstrzelanych, Sienkiewicza, Pl. Wojska Polskiego, Kościańska, Północna, Kościuszki), Nową Wieś, Żegrowo, Żegrówko, Karśnice, Nadolnik, Nowy Białcz, Brońsko i dalej w kierunku Kotusza. W Śmiglu na Placu Rozstrzelanych organizatorzy: Towarzystwo Kolarskie „Karkonosze Tour” w porozumieniu z burmistrz Małgorzatą Adamczak oraz policją zaplanowali lotną premię. Uczestnicy rajdu przez Śmigiel będą przejeżdżać pomiędzy godziną 15:45 a 16:00

W związku z powyższym w Gminie Śmigiel powstaną chwilowe utrudnienia w ruchu, głównie na ulicy Ogrodowej w Śmiglu ponieważ peleton pojedzie tamtędy „pod prąd”, o czym dodatkową zostaną poinformowani mieszkańcy tej ulicy.

Uwaga! W dniu lotnej premii w godzinach od 15:00 do 16:30 prosimy o nie pozostawiać samochodów na parkingu przy ul Jagiellońskiej oraz w zatoce przy fontannie.

Wszystkich kierowców prosimy o zachowanie w tym dniu wyjątkowej ostrożności na drogach, którymi przebiegać będzie trasa wyścigu.

 AKA

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych