fb Wirtualny spacer
24 sierpnia 2021

II Otwarty Turniej w Bule Dorosłych

W niedzielne popołudnie 22 sierpnia br. w Starym Bojanowie odbył się II Otwarty Turniej w Bule Dorosłych o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej Śmigla dla mieszkańców gminy Śmigiel.

Do turnieju zgłosiło się 10 par, które w wyniku losowania zostały przydzielone do dwóch grup eliminacyjnych.

Po zakończeniu formalności i instruktażu odnośnie zasad obowiązujących w turnieju rozpoczęły się pierwsze gry. Niektóre z nich kończyły się zdecydowaną przewagą jednej z ekip, natomiast inne były bardzo zacięte. O ostatecznym wyniku zadecydował jeden punkt. Po rozegraniu wszystkich spotkań grupowych podliczono punkty i wyłoniono półfinalistów. Z grupy A z kompletem zwycięstw awansowała para: Krzysztof Galimski i Mateusz Krauze, z drugiego miejsca natomiast Roman Stopa i  Krzysztof Katulski. W grupie B z awansem nie mieli problemu Kamil Lurc i Jacek Bajsztok, którzy również wygrali wszystkie swoje mecze oraz Krystian Halasz i Mateusz Małczyński, którzy zanotowali 3 zwycięstwa.

Mecze półfinałowe zostały przerwane z powodu ulewy i w porozumieniu z zawodnikami organizatorzy zadecydowali o zakończeniu  zawodów i pozostałe spotkania odbyły się w późniejszym terminie.

Ostatecznie pierwsze miejsce zajął duet: Roman Stopa i  Krzysztof Katulski, który pokonał Krystiana Halasza i Mateusza Małczyńskiego. Trzecie miejsce wywalczył Kamil Lurc i Jacek Bajsztok.

Najlepsze trzy zespoły otrzymały puchary.

 OKFiR

 

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych