11 września 2020

Joanna Maślak druga w Wielkopolsce

W dużym reżimie sanitarnym rozegrano Młodzieżowe Mistrzostwa Wielkopolski, w których udział wzięła reprezentantka gminy Śmigiel. Zawody odbyły się 30 sierpnia. Duży sukces odniosła reprezentantka klubu GLKS „Orlęta” Czacz Joanna Maślak, która zdobyła w nich srebrny medal.

Warto nadmienić, że wcześniej z listy rankingowej zapewniła sobie awans do Mistrzostw Polski, które odbyły się w dniach 3-6 wrzezśnia w Sępólnie Krajeńskim. W grze indywidualnej Joanna Maślak zajęła 33 miejsce, a w deblu z Magdaleną Wlazły ze Środy Wielkopolskiej miejsce 17.

Najwyżej sklasyfikowana została w grze mieszanej z Krzysztofem Katafiaszem, także ze rody Wielkopolskiej, w której zajęli 9 miejsce.