fb Wirtualny spacer
20 marca 2024

Jubileuszowy PRYZMAT

Jesienią 2023 roku minęło 25 lat istnienia śmigielskiego Zespołu Tanecznego Pryzmat. Z tej okazji 17 marca 2024 roku w hali sportowej w Nietążkowie odbył się Jubileuszowy Koncert Pryzmatu. Zespół świętował również 20 lat istnienia w Kościanie, a założycielka Pryzmatów - Aldona Cichocka obchodziła wspaniały jubileusz 30 lat pracy artystycznej z dziećmi i młodzieżą, którą rozpoczęła w 1993 roku zakładając kółko taneczne w Szkole Podstawowej w Przemęcie.

Aktualnie Pryzmat w Śmiglu to przeszło 150 tancerek i tancerzy podzielonych na grupy: wiekowe, turniejowe oraz ze względu na styl taneczny.

Gratulacje i życzenia na ręce kierowniczki zespołu Aldony Cichockiej złożyli Małgorzata Adamczak Burmistrz Śmigla wspólnie z Wiesławem Kasperskim Przewodniczącym Rady Miejskiej Śmigla oraz Piotrem Błaszkowskim Dyrektorem Centrum Kultury w Śmiglu.

Występy tancerzy podczas Jubileuszowego Koncertu dostarczyły widowni wielu pozytywnych emocji i wprowadziły w zachwyt. Była to niesamowita uczta dla oglądających.

AJ

 

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych