fb Wirtualny spacer
09 czerwca 2015

Konkurs „BOOKWORMS”

W Zespole Szkół w Bronikowie, 8 czerwca 2015 r. odbył się Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego „BOOKWORMS” skierowany dla gimnazjów z Gminy Śmigiel. Zgłosiły się do niego cztery  szkoły: Gimnazjum w Czaczu, Starej Przysiece Drugiej, w Śmiglu i Bronikowie.

Każda szkoła wytypowała dwóch reprezentantów, którzy mieli za zadanie przeczytać po angielsku książkę „The body in the library” Agathy Christie oraz przygotować się z biografii autorki, a także z wiedzy ogólnej o krajach anglojęzycznych. Konkurs przygotowała Paulina Jurga, nauczycielka języka angielskiego.

Ostatecznie pierwsze miejsce zdobyli przedstawiciele Gimnazjum w Bronikowie: Paulina Szymańska i Jonasz Markowski z klasy trzeciej gimnazjum. Na drugim miejscu uplasowało się Gimnazjum w Czaczu reprezentowane przez Marka Meissnera z kl. IIIb oraz Krystiana Białego z kl. IIIa. Trzecie miejsce zdobyli reprezentanci Gimnazjum w Śmiglu: Maksymilian Spławski i Mikołaj Kasperski. Czwarte miejsce uzyskało Gimnazjum w Starej Przysiece Drugiej, reprezentowane przez Wiktorię Domagałę oraz Małgorzatę Rzepkę z  klasy drugiej.

Paulina Jurga

 

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych