fb Wirtualny spacer
23 listopada 2020

Konkurs "Inicjatywa ze statywa" rozstrzygnięty

Stowarzyszenie Centrum Rozwoju Gminy Kościan zaprosiło do udziału w konkursie pn.: Inicjatywa ze statywa, którego celem było upowszechnienie inicjatyw zrealizowanych w ramach Lokalnego Funduszu Małych Inicjatyw przez grupy nieformalne oraz organizacje pozarządowe. Do udziału w konkursie zaprosili wszystkich, którzy zrealizowali projekty w ramach Lokalnego Funduszu Małych Inicjatyw.

Wyboru zwycięskich inicjatyw, po 3 z każdej z gmin (miasto Kościan, gmina Kościan, gmina Czempiń, gmina Śmigiel oraz gmina Krzywiń) dokonali internauci w drodze głosowania na Facebooku na profilu Stowarzyszenia Centrum Rozwoju Gminy Kościan. Głosowanie ruszyło 04.11.2020 r. i trwało do 11.11.2020 godz. 15:00. Ogłoszenie wyników Konkursu nastąpiło 19.11.2020.

Wyniki naszej gminy przedstawiają się następująco:

I miejsce: Mały dla małych, grupa nieformalna Za pan brat ze strażą

II miejsce: W Spławiu działamy i wieś w mleczną krainę zmieniamy, grupa nieformalna Aktywne Spławianki pod patronatem Koła Gospodyń Wiejskich w Spławiu

III miejsce: Internetowy Konkurs Solowy, grupa nieformalna Muzycy dla Mieszkańców

Konkurs pn.: Inicjatywa ze statywa jest częścią projektu pt.: Od rozwoju naszej społeczności rozpoczynamy budowanie lepszego świata, który finansowany jest ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. Organizatorem Konkursu jest Stowarzyszenie Centrum Rozwoju Gminy Kościan.

 

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych