fb
21 czerwca 2017

Król i królowa na osiedlowym festynie

VII Rodzinny Piknik Osiedla nr 3 w Śmiglu odbył się 17 czerwca. Osiedlowy zarząd przygotował gry i zabawy zarówno dla dzieci, jak i starszych mieszkańców Osiedla, w tym również turniej strzelecki. Dzięki uprzejmości śmigielskich braci biesiada przy grillu odbyła się po raz kolejny na terenie rekreacyjnym Kurkowego Bractwa Strzeleckiego, a konkurs strzelecki w strzelnicy. Królem strzelców został Krzysztof Kurzawa, zaś Królową Strzelców Honorata Kurzawa.

Na najlepszych w każdej zabawie czekały nagrody ufundowane przez sponsorów, które wręczały wspólnie przewodnicząca zarządu Donata Malak oraz radna Danuta Strzelczyk. Niespodzianką tegorocznego pikniku były darmowe dmuchańce dla najmłodszych.

Zarząd Osiedla nr 3 serdecznie dziękuje mieszkańcom, którzy pomagali w przygotowaniu i przeprowadzeniu pikniku, Centrum Kultury w Śmiglu oraz Kurkowemu Bractwu Strzeleckiemu w Śmiglu za udostępnienie terenu, jak również Ośrodkowi Kultury Fizycznej i Rekreacji oraz niezawodnym sponsorom. Impreza została sfinansowana ze środków budżetu gminy Śmigiel.

AKA, fot. D. Malak

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Romantyczne Trasy Rowerowe Infrastruktura i środowisko Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych