09 maja 2022

Majowy Turnieju Piłki Nożnej Chłopców

7 maja 2022 r. na kompleksie boisk sportowych Orlik w Śmiglu zmierzyły się reprezentacje klas V-VI szkoły podstawowej podczas Turnieju Piłki Nożnej Chłopców.

Do rywalizacji przystąpiły trzy szkoły, ze: Śmigla, Czacza i Starej Przysieki Drugiej. Turniej został rozegrany w systemie „każdy z każdym”.

Podczas rozgrywek nie brakowało piłkarskich emocji i woli walki. W turnieju puchar za I miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa w Czaczu. Na miejscu II uplasowała się Szkoła Podstawowa w Starej Przysiece Drugiej, a na III Szkoła Podstawowa w Śmiglu. Te drużyny otrzymały statuetki, zaś każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal oraz słodki poczęstunek.

Organizatorem imprezy był Ośrodek Kultury Fizycznej i Rekreacji w Śmiglu.