fb
16 września 2015

Małżeńskie 50 lat

W gminie Śmigiel trzynaście par małżeńskich świętowało złote małżeńskie gody. W środę, 16 września, w Restauracji Marta w Śmiglu, w dowód uznania i podziękowania  za podtrzymywanie tradycji rodzinnych i macierzyński trud, jubilaci odebrali z rąk burmistrz Małgorzaty Adamczak okolicznościowe medale przyznawane przez Prezydenta RP.

 

W dekoracji pani burmistrz asystowali: Wiesław Kasperski – przewodniczący Rady Miejskiej Śmigla, Maja Moskwa-Loman – Sekretarz Śmigla oraz Marcin Jurga – zastępca Burmistrza Śmigla. Gratulacje dostojnym małżeńskim parom złożyła także Dorota Skorupińska - kierownik  śmigielskiego Urzędu Stanu Cywilnego.

 

Złoty jubileusz obchodzili: Barbara i Kazimierz Buchwaldowie, Mirosława i Jerzy Kotlińscy, Jadwiga i Kazimierz Nowaczykowie, Bożena i Jan Okupniczakowie, Bożena i Stanisław Sobierajewiczowie, Kazimiera i Władysław Stachowiakowie, Krystyna i Stanisław Szczerbalowie ze Śmigla, Genowefa i Adam Dorynkowie oraz Zofia i Jerzy Szymocha ze Starego Bojanowa, Halina i Ryszard Kościańscy z Wonieścia, Pelagia i Marian Mockowie z Żegrówka, Zofia i Jerzy Olejnikowie z Gniewowa, a także Krystyna i Bronisław Drost z Robaczyna.

 AK

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Romantyczne Trasy Rowerowe Infrastruktura i środowisko Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych