fb
10 października 2018

Małżeńskie jubileusze

W gminie Śmigiel kolejnym, 17 parom małżeńskim Prezydent RP przyznał medale za długoletnie pożycie małżeńskie. Odznaczenia wręczyła 9 października br. burmistrz Małgorzata Adamczak w asyście Wiesława Kasperskiego – przewodniczącego Rady Miejskiej Śmigla, ks. Dziekana Krzysztofa Mizerskiego oraz Doroty Skorupińskiej – kierownik USC. Uroczystość odbyła się w Restauracji Poemat w Śmiglu. 

Jubileusz 50 lat małżeństwa obchodzili: Joanna i Czesław Andrzejewscy, Genowefa i Edward Gil, Teresa i Alojzy Kędziora, Longina i Jan Ratajczak, Teresa i Jan Sikora, Aurelia i Kazimierz Stachowiak, Maria i Lech Tyczewscy oraz Teresa i Bolesław Łaszczyńscy ze Śmigla, Barbara i Stanisław Adamczak, Zofia i Kazimierz Głowaccy z Czacza, Teresa i Władysław Kuśnierek, Czesława i Alfons Sobkowiak z Wonieścia, Teresa i Bogusław Figlarz z Robaczyna, Maria i Jan Janiccy z Przysieki Polskiej, Bronisława i Stefan Marciniak z Karmina, Irena i Jan Skrzypczak z Bielaw, oraz Janina i Teofil Strużyńscy z Księginek.

W uroczystości wzięli także udział państwo Anna i Stanisław Sikorscy ze Starego Bojanowa, którzy świętowali 65 lat małżeństwa.

 AKA

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Romantyczne Trasy Rowerowe Infrastruktura i środowisko Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych