fb Wirtualny spacer
10 października 2018

Małżeńskie jubileusze

W gminie Śmigiel kolejnym, 17 parom małżeńskim Prezydent RP przyznał medale za długoletnie pożycie małżeńskie. Odznaczenia wręczyła 9 października br. burmistrz Małgorzata Adamczak w asyście Wiesława Kasperskiego – przewodniczącego Rady Miejskiej Śmigla, ks. Dziekana Krzysztofa Mizerskiego oraz Doroty Skorupińskiej – kierownik USC. Uroczystość odbyła się w Restauracji Poemat w Śmiglu. 

Jubileusz 50 lat małżeństwa obchodzili: Joanna i Czesław Andrzejewscy, Genowefa i Edward Gil, Teresa i Alojzy Kędziora, Longina i Jan Ratajczak, Teresa i Jan Sikora, Aurelia i Kazimierz Stachowiak, Maria i Lech Tyczewscy oraz Teresa i Bolesław Łaszczyńscy ze Śmigla, Barbara i Stanisław Adamczak, Zofia i Kazimierz Głowaccy z Czacza, Teresa i Władysław Kuśnierek, Czesława i Alfons Sobkowiak z Wonieścia, Teresa i Bogusław Figlarz z Robaczyna, Maria i Jan Janiccy z Przysieki Polskiej, Bronisława i Stefan Marciniak z Karmina, Irena i Jan Skrzypczak z Bielaw, oraz Janina i Teofil Strużyńscy z Księginek.

W uroczystości wzięli także udział państwo Anna i Stanisław Sikorscy ze Starego Bojanowa, którzy świętowali 65 lat małżeństwa.

 AKA

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych