fb Wirtualny spacer
21 marca 2019

Medaliści z Zieleńca nagrodzeni

Burmistrz Śmigla Małgorzata Adamczak nagrodziła mieszkańców Gminy Śmigiel, którzy zdobyli medale podczas XVII Mistrzostw Powiatu Kościańskiego w Narciarstwie Zjazdowym i Snowboardzie w Zieleńcu.

Spotkanie odbyło się 21 marca br. w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego Śmigla. Przypomnijmy, że reprezentanci ziemi śmigielskiej zdobyli łącznie 13 medali. Narciarze wywalczyli dwa złote, cztery srebrne i jeden brązowy medal. Najlepszy czas w swoich kategoriach wiekowych uzyskali: Julia Mituła i Maria Skrzypczak. Srebrne medale z Zieleńca przywieźli: Bartosz Mituła, Filip Ludwiczak, Monika Jankowska i Kazimierz Jaśkowiak. Brąz zdobyła Agnieszka Adamczak.

W snowboardzie, w swojej kategorii wiekowej pierwsze miejsce zajęli: Amelia Chudak i Igor Chudak. Srebro wywalczyli: Jakub Chudak, Hanna Chudak i Michał Wiśniewski. Brąz zdobyła Sara Jóźwiak.

W kategorii open, w niskim starcie I miejsce zajęła Julia Mituła, a drugie Maria Skrzypczak. Trzecie miejsce open w snowboardzie uzyskał Michał Wiśniewski.

Medaliści otrzymali okolicznościowe listy oraz bony na warsztaty ceramiczne oraz poczęstunek w kawiarence „Na Garnuszku”.

AKA

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych