fb Wirtualny spacer
24 września 2019

Mistrzostwa pracowników

XI Drużynowe Mistrzostwa w Bule Pracowników Jednostek i Zakładów Budżetowych oraz Instytucji Kultury działających w gminie Śmigiel, zorganizowane przez Ośrodek Kultury Fizycznej i Rekreacji w Śmiglu odbyły się 21 września.

W tegorocznych rozgrywkach wzięło udział 7 czteroosobowych drużyn, które w drodze losowania zostały podzielone na dwie grupy. W pierwszej z nich znalazły się cztery ekipy: ze szkoły w Starym Bojanowie, szkoły w Bronikowie, szkoły w Starej Przysiece Drugiej oraz Centrum Kultury w Śmiglu. W drugiej grupie spotkały się ekipy z Przedszkola  w Śmiglu, szkoły w Czaczu oraz Ośrodka Pomocy Społecznej w Śmiglu.

Po rozegraniu fazy grupowej przystąpiono do walki o poszczególne miejsca. W meczu finałowym spotkali się zwycięzcy grup: nauczyciele ze szkoły w Czaczu oraz w Bronikowie. Wygrało Bronikowo. W meczu o trzecie miejsce drużyna Centrum Kultury pokonała Ośrodek Pomocy Społecznej. Kolejne miejsca zajęli odpowiednio: Przedszkole w  Śmiglu, szkoła w Starym Bojanowie i szkoła w Starej Przysiece Drugiej. Nagrodą były puchary i statuetki.

Równolegle z meczami drużyn toczyła się rywalizacja dyrektorów i kierowników jednostek. Wygrała ją Barbara Kuderska z Ośrodka Pomocy Społecznej, która wywalczyła zwycięstwo w ostatnim rzucie.

Fot. OKFiR

 

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych