fb Wirtualny spacer
22 maja 2017

Możesz wesprzeć lokalne inicjatywy

Fundacja „Aviva” już po raz piąty ogłosiła konkurs grantowy na rzecz lokalnych inicjatyw społecznych wspierających rozwój dzieci pn. „To dla mnie ważne”. Do konkursu przystąpiły cztery podmioty z gminy Śmigiel: Sołectwo Robaczyn, Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkół w Czaczu "Aktywni dla dzieci", Szkoła Podstawowa im. Konstytucji 3 Maja w Śmiglu oraz Osiedla nr: I, II, III i IV w Śmiglu, które razem będą realizowały wspólny projekt.

W ramach I etapu konkursu uczestnicy zbierają wsparcie dla zgłoszonej przez siebie inicjatywy poprzez głosowanie na stronie internetowej fundacji: www.todlamniewazne.pl. Głosowanie potrwa do 11 czerwca 2017 r.

W II etapie konkursu, zakwalifikowanych zostanie 20 inicjatyw, które uzyskają największą liczbę głosów od Internautów. Spośród zakwalifikowanych projektów, komisja konkursowa dokona wyboru, zwykłą większością głosów, kierując się zgodnością celów konkursu i trwałością inicjatyw.

Serdecznie zachęcamy do oddania głosów na naszych uczestników! To my możemy zadecydować, czy inicjatywy z gminy Śmigiel uzyskają dofinansowanie!

Poniżej załączamy linki do stron, na których można oddać głosy na poszczególne inicjatywy:

Sołectwo Robaczyn - http://todlamniewazne.pl/inicjatywa,1371,robaczyn-na-sportowo.html

Osiedle nr: I, II, III i IV w Śmiglu - http://todlamniewazne.pl/inicjatywa,1364.html

Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkół w Czaczu "Aktywni dla dzieci" -  http://todlamniewazne.pl/inicjatywa,1313,escape-room-zs-czacz.html

Szkoła Podstawowa im. Konstytucji 3 Maja w Śmiglu - http://todlamniewazne.pl/inicjatywa,1352,szkolne-centrum-multimedialne.html

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych