fb Wirtualny spacer
14 kwietnia 2016

Nagrodą były bilety

Burmistrz Śmigla nagrodziła mieszkańców Gminy Śmigiel, którzy zdobyli medale podczas XIV Mistrzostw Powiatu Kościańskiego w Narciarstwie Zjazdowym i Snowboardzie w Zieleńcu. W jej imieniu 14 kwietnia br. w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego Śmigla z medalistami spotkał się wiceburmistrz Marcin Jurga.

Przypomnijmy, że reprezentanci ziemi śmigielskiej zdobyli łącznie 13 medali. Narciarze wywalczyli dwa złote, cztery srebrne i trzy brązowe. Najlepszy czas w swoich kategoriach wiekowych uzyskali: Agnieszka Adamczak i Mateusz Jankowski. Srebrne medale z Zieleńca przywieźli: Julia Mituła, Monika Jankowska, Filip Ludwiczak oraz Kazimierz Jaśkowiak, zaś brązowe: Beata Nadobna, Paweł Ławniczak i Rafał Zimniak. W snowboardzie, w swojej kategorii wiekowej pierwsze miejsce zajął Jakub Chudak, zaś srebro wywalczyli: Sara Jóźwiak, Hanna Chudak i Bartosz Bednarczyk.

Narciarze i snowboardziści otrzymali okolicznościowe listy oraz kupony uprawniające do odbioru podwójnych biletów na koncert Zespołu „Golec Uorkiestra”, który odbędzie się w grudniu br. w Śmiglu.

AKA

 

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych