fb Wirtualny spacer
24 stycznia 2017

Nagrody dla gimnazjalistów

W sali sesyjnej Urzędu Miejskiego Śmigla, 24 stycznia br. odbyło się podsumowanie konkursu „Zareaguj - nie bądź obojętny na przemoc wobec osób starszych” zorganizowanego przez Zespół Interdyscyplinarny ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie.  Przedmiotem oceny jury, które stanowili członkowie Zespołu, były prace multimedialne przygotowane przez młodzież gimnazjalną z gminy Śmigiel.

Pierwsze miejsce zdobyła reprezentacja szkoły w Bronikowie, w składzie: Jagoda Sobecka, Piotr Krupka i Arkadiusz Lorenz. Drugie miejsce jury przyznało szkole w Starym Bojanowie, którą reprezentowała Sara Jóźwiak, a miejsce trzecie Gimnazjum w Śmiglu reprezentowanym przez: Weronikę Kozak, Dobrosławę Marciniak i Weronikę Targosz. Komisja przyznała także dwa wyróżnienia. Pierwsze wyróżnienie otrzymał zespół w składzie: Aleksandra Domagała i Emilia Gnacińska reprezentujący Gimnazjum w Śmiglu, zaś drugie wyróżnienie jury przyznało zespołowi z Czacza w składzie: Kamil Kobiałka i Kacper Żurek.

Nagrody laureatom wręczyli wspólnie Marcin Jurga – zastępca burmistrza oraz Barbara Kuderska – kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej.

AKA

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych