fb Wirtualny spacer
22 grudnia 2016

Okręgowy turniej w Śmiglu

Klub Polonia Śmigiel był organizatorem II Okręgowego Turnieju Tenisa Stołowego w kategorii skrzat, żak i młodzik. Zawody odbyły się 17 grudnia 2016 r. w śmigielskiej szkole.

Gminę Śmigiel reprezentowali tenisiści i tenisistki KS Polonia Śmigiel oraz GLKS Orlęta Czacz, którzy w poszczególnych kategoriach wiekowych zajęli wysokie miejsca.

Wśród najmłodszych tenisistek tryumfowała Julia Borowska z KS Polonia, drugie miejsce zajęła Natalia Piwońska z Orląt, a trzecie Aleksandra Przybylska z Polonii. W tej  samej kategorii w grupie chłopców miejsce trzecie zajął reprezentant Orląt – Dawid Wieczorek. Wśród  żaczek wszystkie trzy miejsca na podium zajęły zawodniczki Polonii w kolejności: I miejsce Weronika Świniarska, II miejsce Weronika Trybuła i miejsce trzecie Katarzyna Nowak. W grupie chłopców pierwsze miejsce wywalczył Bartosz Ludwiczak, również zawodnik Polonii.

W kategorii młodzików, zarówno w grupie chłopców, jak i dziewcząt miejsca na podium zajęli zawodnicy Polonii. Najwyższe miejsce na podium zajęła Aleksandra Małek, na drugim miejscu uplasowała się Weronika Świniarska, a na trzecim Alicja Węgierska. Grupie chłopców miejsce pierwsze wywalczył Eryk Grochowy, a trzecie Dawid Gbiorczyk.

AKA

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych