fb
22 stycznia 2018

Oldboje dla Zosi

16 drużyn wzięło udział w turnieju charytatywnym w piłce halowej, podczas którego zbierano pieniądze na leczenie Zosi Kurpisz.

Wydarzenie odbyło się w niedzielę 21 stycznia. Poza turniejem organizatorzy przygotowali wiele atrakcji: kącik kawowy, kiełbaski, chleb ze smalcem, cegiełki z upominkami, malowanie twarzy dla dzieci, czesanie fryzur. Dodatkowo podczas imprezy można było zdobyć cenne gadżety m.in. Unii Leszno, koszulki i bluzy Jarka Hampela, Rafała Okoniewskiego, Lecha Poznań z podpisami zawodników oraz Roberta Lewandowskiego.

Organizatorami wydarzenia był Komitet Społeczny Pomocy dla Zosi oraz Klub Old-Boys Śmigiel. Do akcji włączyli się Klub Off-Road Raptor 4x4 Leszno, OSP Śmigiel lokalni przedsiębiorcy oraz mieszkańcy Śmigla. Patronat honorowy objęli Starosta Kościański i Burmistrz Śmigla.

Dzięki hojności osób, które włączyły się w akcję, udało się zebrać do puszek 19 396,40 zł. Kwota w całości zostanie przeznaczona na pomoc rodzinie w dalszym leczeniu i rehabilitacji zmagającej się z nowotworem Zosi.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania wszystkim, którzy wsparli akcję.

 

Wyniki turnieju:

I m. - Kowalski Nietążkowo

II m - Kozatko

III m - Pogoń Śmigiel II

najlepszy zawodnik – Grzegorz Kurpisz

najlepszy bramkarz – Paweł Maćkowiak

 

Warto odnotować, że w sobotę odbył się również koncert charytatywny na którym zbierano pieniądze na ten sam cel. Więcej na ten temat wkrótce.

 

MM

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Romantyczne Trasy Rowerowe Infrastruktura i środowisko Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych