fb Wirtualny spacer
22 stycznia 2018

Oldboje dla Zosi

16 drużyn wzięło udział w turnieju charytatywnym w piłce halowej, podczas którego zbierano pieniądze na leczenie Zosi Kurpisz.

Wydarzenie odbyło się w niedzielę 21 stycznia. Poza turniejem organizatorzy przygotowali wiele atrakcji: kącik kawowy, kiełbaski, chleb ze smalcem, cegiełki z upominkami, malowanie twarzy dla dzieci, czesanie fryzur. Dodatkowo podczas imprezy można było zdobyć cenne gadżety m.in. Unii Leszno, koszulki i bluzy Jarka Hampela, Rafała Okoniewskiego, Lecha Poznań z podpisami zawodników oraz Roberta Lewandowskiego.

Organizatorami wydarzenia był Komitet Społeczny Pomocy dla Zosi oraz Klub Old-Boys Śmigiel. Do akcji włączyli się Klub Off-Road Raptor 4x4 Leszno, OSP Śmigiel lokalni przedsiębiorcy oraz mieszkańcy Śmigla. Patronat honorowy objęli Starosta Kościański i Burmistrz Śmigla.

Dzięki hojności osób, które włączyły się w akcję, udało się zebrać do puszek 19 396,40 zł. Kwota w całości zostanie przeznaczona na pomoc rodzinie w dalszym leczeniu i rehabilitacji zmagającej się z nowotworem Zosi.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania wszystkim, którzy wsparli akcję.

 

Wyniki turnieju:

I m. - Kowalski Nietążkowo

II m - Kozatko

III m - Pogoń Śmigiel II

najlepszy zawodnik – Grzegorz Kurpisz

najlepszy bramkarz – Paweł Maćkowiak

 

Warto odnotować, że w sobotę odbył się również koncert charytatywny na którym zbierano pieniądze na ten sam cel. Więcej na ten temat wkrótce.

 

MM

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych