fb Wirtualny spacer
19 czerwca 2015

Osiedle nr 4 dla dzieci

W sobotę, 13 czerwca br. Zarząd Osiedla nr 4 w Śmiglu zaprosił mieszkańców na trzynasty już festyn z okazji Dnia Dziecka. Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji. Szczególnym powodzeniem cieszył się jak zwykle konkurs rysunku na asfalcie. Blok zabaw sportowo-rekreacyjnych dla dzieci i dorosłych przygotowały i przeprowadziły: Agnieszka Walkowiak i Magdalena Drótkowska. Były skoki w workach, skoki na skakance, rzuty do celu, przeciąganie liny i pełne emocji biegi z noszami. Dzieci otrzymały słodkie upominki i liczne nagrody oraz lody na ochłodę. Na zakończenie wszyscy częstowani byli kiełbasą z kotła. Dzięki uprzejmości Sławomira Starkbauera można było skorzystać z przejażdżki bryczką, a dla miłośników koni mechanicznych krótkie przejażdżki ufundowali motocykliści ze śmigielskiej grupy „Wind Wolves”.

W ramach festynu został również rozegrany trzynasty Turniej Siatkówki Mieszanej o puchar Przewodniczącego Zarządu Osiedla nr 4. Po zaciętej walce zwyciężyła drużyna „Drobnik i Spółka” przed „Włóczykijami” i „Orłami”. Turniej sędziował Piotr Olejnik. Po trzech turniejowych meczach na boisko weszli dorośli.

Współorganizatorami festynu byli: Centrum Kultury w Śmiglu, Ośrodek Kultury Fizycznej i Rekreacji w Śmiglu oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Wszystkim darczyńcom, harcerzom z 11 SHDW „Włóczykije” ze Śmigla i osobom zaangażowanym w przygotowanie imprezy serdecznie dziękuję.

Włodzimierz Drótkowski

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych