fb Wirtualny spacer
23 lutego 2017

Podsumowanie półrocza

W Zespole Szkół w Starym Bojanowie podsumowano pierwsze półrocze, w którym społeczność szkolna angażowała się w wiele przedsięwzięć, a uczniowie biorąc udział w licznych konkursach godnie reprezentowali szkołę.

Wśród przeprowadzonych akcji były m.in. Dzień Życzliwości, Koncert dla Filipa, WOŚP, Góra Grosza, Podziel się sercem. Starsi uczniowie odwiedzali także seniorów z drobnymi upominkami, zaś młodsi odpowiedzieli na akcję Kup Pan szczoteczkę oraz na potrzeby dzieci z Syrii.

Uczniowie chętnie podejmowali ponadto sportowe rywalizacje zdobywając wysokie lokaty. W konkursie recytatorskim im. Andrzeja Krzyckiego uczennice Zofia Samol i Weronika Piotrowska awansowały do etapu powiatowego, natomiast Weronika i Wiktoria Piotrowskie przeszły do Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego.

W szkole odbywały się także wydarzenia kulturalne, w tym spotkania z muzyką klasyczną, czy pisarzem Łukaszem Wierzbickim. Z dużym rozmachem zorganizowano także Dzień Babci i Dziadka.

W krótkiej relacji nie sposób opisać wszystkich działań podejmowanych przez uczniów Zespołu Szkół w Starym Bojanowie. Jedno jest pewne, że wzorem pierwszego półrocza drugie, na pewno, nie będzie nudne.

AKA

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych