fb
23 lutego 2017

Podsumowanie półrocza

W Zespole Szkół w Starym Bojanowie podsumowano pierwsze półrocze, w którym społeczność szkolna angażowała się w wiele przedsięwzięć, a uczniowie biorąc udział w licznych konkursach godnie reprezentowali szkołę.

Wśród przeprowadzonych akcji były m.in. Dzień Życzliwości, Koncert dla Filipa, WOŚP, Góra Grosza, Podziel się sercem. Starsi uczniowie odwiedzali także seniorów z drobnymi upominkami, zaś młodsi odpowiedzieli na akcję Kup Pan szczoteczkę oraz na potrzeby dzieci z Syrii.

Uczniowie chętnie podejmowali ponadto sportowe rywalizacje zdobywając wysokie lokaty. W konkursie recytatorskim im. Andrzeja Krzyckiego uczennice Zofia Samol i Weronika Piotrowska awansowały do etapu powiatowego, natomiast Weronika i Wiktoria Piotrowskie przeszły do Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego.

W szkole odbywały się także wydarzenia kulturalne, w tym spotkania z muzyką klasyczną, czy pisarzem Łukaszem Wierzbickim. Z dużym rozmachem zorganizowano także Dzień Babci i Dziadka.

W krótkiej relacji nie sposób opisać wszystkich działań podejmowanych przez uczniów Zespołu Szkół w Starym Bojanowie. Jedno jest pewne, że wzorem pierwszego półrocza drugie, na pewno, nie będzie nudne.

AKA

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Romantyczne Trasy Rowerowe Infrastruktura i środowisko Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych