fb Wirtualny spacer
15 grudnia 2017

Podsumowanie roku sportowego

Coroczne podsumowanie roku sportowego w gminie Śmigiel odbyło się w czwartek 14 grudnia. Jak co roku, była to okazja nie tylko do zaprezentowania działalności klubów i sekcji sportowych działających w gminie Śmigiel, ale przede wszystkim do wyróżnienia sportowców, trenerów i działaczy, których poświęcenie i praca były ponadprzeciętne w tym sezonie.

Uroczystość odbyła się w auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie. Na początku wyróżnienia przyznano sportowcom, których osiągnięcia zasługują na szczególną uwagę. Pamiątkowe statuetki przyznano:

- Michałowi Szkudlarkowi – za wieloletnie reprezentowanie gminy Śmigiel w imprezach biegowych na terenie całej Polski;

- Marcinowi Jurdze, Zastępcy Burmistrza Śmigla – za reprezentowanie gminy Śmigiel w imprezach biegowych na terenie całej Polski.

- Marii Przybyłek – za reprezentowanie gminy Śmigiel w zawodach nordic walking oraz zawodach żużlowych.

- Karolinie Jankowiak – za wybitne osiągnięcia w motocrossie (w tym sezonie Karolina zdobyła tytuł Mistrza w Mistrzostwach Polski Strefy Zachodniej 2017 w klasie MX KOBIET, II Wicemistrza w Mistrzostwach Polski 2017 w klasie MX KOBIET oraz II miejsce w Pucharze Polski 2017 w klasie MX KOBIET) .

- Oliwierowi Krzyślakowi – za osiągnięcia sportowe w piłce nożnej dzieci oraz powołanie do kadry Polski Football Academy U-10.

Pamiątkową paterę otrzymał Ryszard Szymoniak z Wonieścia, który jest trzykrotnym Mistrzem Polski w trójboju siłowym.

Podsumowanie Roku Sportowego 2017 uświetnił swoim występem Dawid Pajor, który od 8 lat trenuje Freestyle Football. Na scenie wystąpiły również wokalistki ze Studia Piosenki Muzol: Ewa Przymus, Paulina Szczepaniak i Martyna Maślanka.    

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych