fb Wirtualny spacer
12 września 2022

Psy w roli głównej

11 września  przy amfiteatrze w Śmiglu odbył się „Spacer z Psem”. Na wydarzenie, zorganizowane przez Ośrodek Kultury Fizycznej i Rekreacji oraz Centrum Kultury w Śmiglu, przybyli miłośnicy psów i ich czworonożni przyjaciele.

Profesjonalnych porad szkoleniowych, weterynaryjnych i pielęgnacyjnych udzielali zaproszeni goście: Karolina Szul - lekarza weterynarii oraz Sylwia Zeh-Waligóra - behawiorystka i trenerka psów. Gośćmi wydarzenia byli także wolontariusze z przytuliska w Koszanowie, którzy zachęcali do wstąpienia w ich szeregi oraz adopcji podopiecznych przytuliska. Imprezie towarzyszyła zbiórka karmy, smyczy, i innych akcesoriów dla podopiecznych przytuliska.

Oprócz spaceru z psami podczas wydarzenia przeprowadzono szereg konkursów. Tak więc i same pieski miały swoje „5 minut”. Podczas konkursów wybrano  psa z najbardziej oryginalnym imieniem, z najkrótszym i  najdłuższym ogonem, a także z  najkrótszymi i  najdłuższymi łapkami.  Psiaki mogły również  zaprezentować  jakie sztuczki lub komendy potrafią wykonać. Dla najlepszych przewidziano nagrody.

Fot. OKFiR

Zaadoptuj mnie Szkolenia dla przedsiebiorców Trasy Rowerowe Gminy Śmigiel Ciepłe Mieszkanie Plastiki
fundusz spójności Szkolenia Komputerowe Fundusze Rządowy Funduszu Inwestycji Lokalnych